דיווח נוכחות סלולרי

אם יש לך עובדים בשטח – סוכני מכירות, טכנאים, מאבטחים, פועלי בנין, עובדי ניקיון וכו' – דיווח נוכחות סלולרי יביא לפריצת דרך של ממש בניהול ובקרת שעות הנוכחות של עובדיך ויחסוך לך ולעובדיך זמן עבודה, ניירת ובירוקרטיה.

באמצעות אפליקציה בטלפון הסלולרי, יכול כל עובד לדווח על מיקומו וזמן תחילת וסיום עבודתו, בעוד המנהל מקבל תמונת מצב עדכנית ואמינה אודות מיקום ופעילות עובדיו. תהליך זיהויו של העובד מסתמך על טכנולוגיות חדישות ויעילות, החל מזיהוי קולי (ביומטרי), ועד להכנסת קוד זיהוי, על פי בחירת המעביד. אפליקציית דיווח נוכחות סלולרי של "זמן אמת" מיועדת כאמור בעיקר לעובדים המצויים בשטח, ללא תשתיות דיווח קונבנציונליות, שכן היא מבטלת את הצורך בתשתיות מיוחדות או בחומרה ותוכנה ספציפיים. בנוסף לזיהוי מיקום העובד בזמן הדיווח, מאפשרת האפליקציה לכל עובד לצפות במידע אישי על גבי צג הסמארטפון שלו, ללא צורך בפניה להנהלה. בנוסף, היא יכולה לשמש כאלטרנטיבה לשעון הנכוחות במשרדים, במידה וקיים צורך. למערכת דיווח נוכחות סלולרי ממשק לכל מערכות הנוכחות הקיימות, ביניהן תוכנת הענן המתקדמת שכר אמת ותוכנת אלון, מה שמאפשר ניהול יעיל יותר ובקרה משופרת על המתרחש בשטח.

ממשק שירות אישי

אחת מתכונותיה הייחודיות של אפליקציית הדיווח הסלולרי הנה הכללתה של מערכת שירות אישי. מדובר בפורטל מיוחד המאפשר לכל עובד לתקשר בצורה מהירה וישירה עם מנהליו, לקבל מידע ולבצע פעולות במגוון תחומים – כל זאת האמצעות הרשת הפנימית או החיצונית של החברה, ובהתאם לרמת ההרשאה האישית שלו. אחד השימושים הבולטים של שירות זה הנו העברת מידע בנושא נוכחות וביצוע עבודות בשטח. בין השאר, מאפשרת המערכת לכל עובד לדווח נוכחות וסטטוס ביצוע משימות בזמן אמת; להציג, לעדכן ולהפיק דו"חות; ולהגיש בקשה לחופשה. המנהל, מצידו, יכול בכל עת לעיין בנתוני עובדיו, לעדכן משימות, לאשר או למנוע חופשות ושעות נוספות, לנתח נתונים ולקבל התראות פרואקטיביות לפי סדרי העדיפויות שנקבעו. בזכות ייעול הקשר הישיר בין עובדים למנהלים ומגוון אופציות הפעולה שהיא מציעה, תורמת מערכת השירות האישי רבות להתייעלות החברה ולחיסכון רב בזמן עבודה ובמשאבים הבירוקרטיים של הארגון, כמו גם לשקיפות ולחיזוק תחושת השותפות והאמון של העובד במערכת.

יתרונות דיווח נוכחות סלולרי

אפשרות לשינוי הגדרות במערכת

החל משינוי שיטת הדיווח מהשטח, דרך הוספת עובד חדש, ועד לשילוב ניהול אבטחה.

מחולל דוחות רב עוצמה

שליטה ובקרה

המערכת מעניקה לממונים תמונה מדויקת ומקיפה בנוגע לנוכחות העובדים בכל רגע נתון.

דיוק ואמינות

הממונה יקבל דיווח מהימן על נוכחות העובד, מה שיאפשר לחשב את שכרו במדויק על פי נתוני הנוכחות האישיים

ממשק ידידותי

אפליקציה קלה לתפעול, באמצעותה יזוהה העובד ומיקומו העכשווי. הממונה, מצדו, יקבל דיווח נוכחות עם תמונת העובד ומיקומו המדויק על גבי מפה.

חיסכון

השיטה אינה מצריכה התקנת תשתיות, חומרה או תוכנה יעודיות. בנוסף, איסוף ועדכון האוטומטי של הנתונים תורם לצמצום טעויות אנוש ובכך חוסך במשאבים האדמיניסטרטיביים.