בקרת כניסה

בקרת כניסה היא הדרך שלך לשמור על שלמותו של ציוד יקר, להגן על מידע רגיש ולהבטיח את ביטחונם האישי של השוהים בשטח שלך. בדיוק לשם כך פיתחה "ביטחון אמת" פתרון ייחודי ואמין לבקרת כניסה, המבטיח אבטחה מקסימלית בכל עסק, מוסד וארגון באמצעות שילוב של חומרה ותוכנה מתקדמים.
גמישותה של מערכת בקרת הכניסה של "ביטחון אמת" מאפשרת לה להתאים עצמה לצרכים הספציפיים של כל ארגון או עסק. בין אם מדובר בארגון קטן או בחברה גדולה בעלת סניפים מרוחקים, אנו נקים מערכת אשר תספק שליטה מלאה על בקרת הכניסה בכל מקום רלוונטי ועבור כל האוכלוסיות הרלוונטיות: עובדים קבועים, עובדי קבלן, אורחים וכו'. לצד חומרה העומדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר בעולם (כולל יחידות קצה, בקרים, מערכות אינטרקום ועוד), מספקת מערכת הבקרה של "ביטחון אמת" תוכנה מתקדמת הנותנת פתרון מושלם לשליטה ובקרה על הכניסות למבנה, לאתרים מרוחקים, לחניונים, וכמובן לאזורים ממודרים בתוכם. יתרה מזאת, היא מאפשרת לנהל בצורה קלה לתפעול תחומים חשובים כגון מתן הרשאות (על פי חברות, מחלקות ועובדים – כולל בתצורת Online), כניסת מבקרים חיצוניים, הגדרה וקבלת התראות וכדומה.

מערכת בקרת הכניסה  של "ביטחון אמת" משתלבת ומתממשקת עם מגוון אמצעי אבטחה אחרים כגון מצלמות ומערכות אזעקה וגילוי אש. בנוסף (ולא פחות חשוב), המערכת משתלבת עם תוכנות הנוכחות המתקדמות ביותר בשוק – ובכך נותנת ללקוח פיתרון כולל, חסכוני ויעיל העונה לכל צרכיו.

קוראי קרבה

מערכת לזיהוי פנים

בקרת כניסה ביומטרית